CRB Maceio - Vila Nova 27.07.2026 prognoză
Predicții pentru meci
27/07/2026
CRB Maceio
Vila Nova
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.07.2026 22:40
Statistică comparativă
Va merge acest pronostic?
Votați pentru a vedea rezultatul
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Vila Nova | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 10 | 4 | 5 | 27 | 22 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. CRB Maceio | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 7 | 5 | 7 | 29 | 32 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Sport Club do Recife-Cuiabá
Atletico Clube Goianiense-Operario Ferroviario
Associacao Atletica Ponte Preta-Athletic Club MG
Esporte Clube Juventude-Avai SC
Fortaleza EC-Botafogo Ribeirao Preto II
U23 Victoria Premier League 1
FC Bulleen Lions U23-Langwarrin SC U23
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care CRB Maceio și Vila Nova au marcat primii în Brasilero Seria B al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale CRB Maceio meciuri și Vila Nova meciuri în cadrul turneului Brasilero Seria B
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CRB Maceio și Vila Nova la turneul Brasilero Seria B în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CRB Maceio nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B CRB Maceio nu au remizat
8 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Vila Nova nu a remizat
10 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Vila Nova nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele ei meciuri CRB Maceio în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri CRB Maceio în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie CRB Maceio
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Vila Nova nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B Vila Nova nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri CRB Maceio în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri CRB Maceio în Brasilero Seria B încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie CRB Maceio
4 / 10 din ultimele ei meciuri Vila Nova în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Vila Nova în Brasilero Seria B s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie CRB Maceio în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Vila Nova în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Vila Nova în Brasilero Seria B s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
3 / 10 din ultimele meciuri CRB Maceio în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri CRB Maceio în Brasilero Seria B s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie CRB Maceio în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Vila Nova în Brasilero Seria B s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CRB Maceio nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Brasilero Seria B CRB Maceio nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Vila Nova
Pariați:Dublă șansă - 1X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 26.07.2026 22:40
Cel mai frecvent rezultat intre CR Brasil AL si Vila Nova GO este 1-2 cand CR Brasil AL joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre CR Brasil AL si Vila Nova GO este 1-2. 4 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 10 intalniri cu CR Brasil AL jucate acasa, CR Brasil AL a castigat 4, au fost 1 egaluri in timp ce Vila Nova GO a castigat de 5 ori. Diferenta de goluri a fost de 12-10 in favoarea echipei Vila Nova GO.
In ultimele 21 intalniri, CR Brasil AL a castigat de 6 ori, au fost 5 egaluri, iar Vila Nova GO a castigat de 10 ori. Golaverajul este 26-18 in favoarea Vila Nova GO.
Meciurile din sezonul trecut: 2-0 (CR Brasil AL acasa) si 2-0 (Vila Nova GO acasa).
In Brasilero Seria B, Vila Nova GO a pierdut ultimele 4 meciuri in deplasare.
Stiati ca CR Brasil AL a marcat 21% din goluri intre minutele 31-45?
Stiati ca Vila Nova GO a marcat 26% din goluri intre minutele 61-75?
Vila Nova GO a pierdut 4 meciuri consecutive in deplasare.
CR Brasil AL nu a marcat in 2 din 9 meciuri jucate acasa in Brasilero Seria B in acest sezon.
Vila Nova GO nu a marcat in 4 din 10 meciuri jucate in deplasare in Brasilero Seria B in acest sezon.
Mikael Filipe Viana de Sousa este golgheterul echipei CR Brasil AL cu 12 goluri. Janderson Santos de Souza a marcat de 5 ori pentru Vila Nova GO.
Vila Nova GO a primit gol in fiecare din ultimele 7 meciuri.
CR Brasil AL castiga prima repriza din 33% meciuri, Vila Nova GO din 35% meciuri.
CR Brasil AL castiga 33% din reprize, Vila Nova GO castiga 35%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (2-2)
Cand CR Brasil AL conduce cu 1-0 acasa, castiga in 83% din meciuri.
Cand Vila Nova GO conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 61% din meciuri.
Cand CR Brasil AL este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 25% din meciuri.
Cand Vila Nova GO este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 13% din meciuri.
In Brasilero Seria B, CR Brasil AL este intr-o forma mai buna decat Vila Nova GO
CR Brasil AL's performance of the last 5 matches is better than Vila Nova GO's.
Vila Nova GO are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
In ultimele 5 intalniri, CR Brasil AL a castigat 2, Vila Nova GO a castigat 2, 1 remize.
CR Brasil AL inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Vila Nova GO si Vila Nova GO inscrie 1 goluri impotriva CR Brasil AL (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre CR Brasil AL si Vila Nova GO este 2.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre CR Brasil AL si Vila Nova GO este 0.8.
CR Brasil AL inscrie 1.77 goluri cand joaca acasa iar Vila Nova GO inscrie 1 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!